Smycze

Estetyczne i solidne smycze dla psów, dzięki którym każdy spacer będzie przyjemniejszy. Wytrzymała konstrukcja zapewni bezpieczeństwo zarówno dla pupila jak i opiekuna. Wysoka jakość oferowanych smyczy, gwarantuje także długotrwałą i bezproblemową eksploatację.

Podobnie do większości Naszych produktów, wykonywana na bazie grubej, 2 mm taśmy. Taśma ta posiada nośności ok 1200 kg. Smycze na obu końcach obszywane są tkaniną poliestrową. Bazę stanowi taśma nośna dobrana kolorystycznie do wzoru. Tkanina posiada właściwości wodoodporne, dużą wytrzymałość na ścieranie, zarysowania oraz niską wchłanialność brudu. Cała smycz szyta jest bardzo mocną nicią tytanową. W związku z tym Nasze smycz cechuje wytrzymałość i łatwa do utrzymania w czystości.

W standardowej ofercie posiadamy smycze:

  • miejskie – klasyczny model smyczy. Prosta smycz zakończona z jednej strony karabinkiem, z drugiej rączką do wygodnego trzymania.
  • przepinane – bardzo praktyczna, daje Nam możliwość 3 stopniowej regulacji długości smyczy. Dzięki temu smycz sprawdza się za równo na luźnym spacerze po lesie, jak i w ciasnych przejściach w mieście.

obie w różnych długościach oraz w opcjach dla małych oraz większych psiaków.

Smycz przepinana - Czarne czachy
Smycz przepinana – Czarne czachy
Ludowy szelki norweskie, smycz prosta
Ludowy szelki norweskie, smycz prosta

 

Wyświetlanie 1–12 z 128 wyników